Грозові зливи затопили північ Італії, шестеро людей загинули

Дата публікації
Перегляди
1979
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Сильні зливи призвели до затоплення кількох районів на півночі Італії. Зруйновані десятки будинків, мости та дороги.

Негода в Італії / Фото: ANSA
Північ Італії потерпає від сильних злив та гроз, які призвели до затоплення багатьох районів та зсувів ґрунту. Жертвами негоди стали шестеро людей, ще вісім вважаються зниклими безвісти.

Особливо постраждала область Лігурія. Там обвалилися десятки житлових будинків і мостів, серйозні перебої виникли в роботі залізничного та автомобільного транспорту, в забезпеченні населення електроенергією.

Досі закрито рух по національній автостраді А12. Повсюдно спостерігається відсутність мобільного телефонного зв'язку. Сотні людей довелося у спішному порядку евакуювати з затоплених будинків.

Ввечері 25 жовтня керівництво Лігурії звернулося до центральної влади Італії з проханням оголосити цю область зоною стихійного лиха. Серйозних збитків негоди також завдала низці районів області Тоскани.

Служба цивільної оборони Італії попередила, що в середу негода прийде в північно-східні райони країни, зокрема, в області Венето і Фріулі-Венеція-Джулія, а потім переміститься на південь, в столичну область Лаціо, Умбрія і Кампанію.

Минулого тижня зливи пройшли над територією центральної Італії. Тоді жертвами негоди в Римі та Неаполі стали двоє людей.

Тим часом надзвичайну ситуацію вже оголосили в столиці Ірландії. Через безперервний дощ у Дубліні за один день випала місячна норма опадів, річки Доддер і Камак вийшли з берегів, затопивши багато районів міста.

Читайте також:

Повінь затопила аеропорт Бангкока

У Дубліні - потоп

Під час заворушень в Римі постраждали 70 людей, 12 заарештовано

В Італії почалося будівництво нового колайдера

Грозові зливи затопили північ Італії, шестеро людей загинули

Грозові зливи затопили північ Італії, шестеро людей загинули

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1979
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація