Грузини оголосили 27 листопада Днем всесвітньої змови проти Росії

Грузинська діаспора проведе акцію "Всі проти Путіна" - на російського прем'єра образилися за його жарт під час зустрічі з Юлією Тимошенко в Ялті.

Грузинська діаспора в різних країнах світу має намір провести акцію проти агресивної політики Росії на Кавказі "Всі проти Путіна".

Акція запланована на 27 листопада, 17 годину за середньоєвропейським часом. Очікуються, що демонстрації пройдуть у Франції, Німеччині, Польщі, Ізраїлі, Голландії, США, Кіпрі, Греції, Бельгії, державах Балтії та інших країнах.

Ініціативу вже підтримали представники грузинського уряду та парламенту. На засіданні у середу депутати назвали 27 листопада днем "Всесвітньої змови проти Росії".

Акція протесту має стати відповіддю на нещодавні заяви прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна відносно Михайла Саакашвілі.

Нагадаємо, коментуючи зустріч Саакашвілі з Віктором Ющенком, Путін пожартував, що "двом президентам краще проводити вечір без краваток", натякнувши на те, як грузинський президент на нервовому ґрунті жував свою краватку в ефірі ВВС.

Сам Саакашвілі назвав цей жарт Путіна "образливим", причому не тільки для самого президента Грузії, але і "для України і російського народу".

Читайте також:

Главою адміністрації Саакашвілі став його охоронець

Саакашвілі: для Росії осетини - як австралійські аборигени

Саакашвілі зрозумів, чому Путін сміявся з його краватки

Путін і Тимошенко "пожартували" про Ющенка і Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: