Грузини з усього світу вибачилися перед Південною Осетією за Саакашвілі

Всесвітній конгрес народів Грузії приніс вибачення громадянам Південної Осетії за війну 2008 року.

Громадська організація Всесвітній конгрес народів Грузії приніс вибачення громадянам Південної Осетії за дії грузинського президента Михайла Саакашвілі в серпні 2008 року.

"Минає два роки трагічним подіям серпня 2008 року. Через злочинні авантюри Саакашвілі в ті дні пролилася кров людей багатьох національностей - осетин, грузин, росіян. Від імені 420 тисяч членів Світового конгресу народів Грузії з 22 країн світу приношу громадянам Південної Осетії вибачення за ті страждання, які вони перенесли з вини тбіліських політиканів ", - повідомив президент Конгресу Олександра Ебралідзе до керівництва Південної Осетії.

Ебралідзе підкреслює у зверненні, що військові дії були зупинені "завдяки стійкості народу Південної Осетії, активним миротворчим зусиллям Росії".

Світовий конгрес народів Грузії (СКНГ) - громадське об'єднання грузин, які проживають в Грузії і за її межами. Засновано в березні 2009 року. Базується у Відні. Російська філія знаходиться в Санкт-Петербурзі. Президентом організації є російський бізнесмен Олександр Ебралідзе.

Читайте також:

Новий міністр оборони Південної Осетії очікує нової війни з Грузією

У Південній Осетії автобус зірвався у прірву: 11 загиблих

Євросоюз підтримав плани Грузії щодо Абхазії та Південної Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: