Грузинська армія з народом?

Грузинська опозиція стверджує, що батальйон резервістів висловили їм підтримку.

Лідери грузинської опозиції стверджують, що 800 резервістів з військової бази в Коджорі (поблизу Тбілісі) висловили їм підтримку та готові до них приєднатися.

"Нам щойно телефонували резервісти з Коджорської бази та сказали, що підтримують опозицію і стоять із нами. Вони сказали, що готові приєднатися до вимог нашого народу," - сказав на мітингу лідер Консервативної партії Грузії Каха Кукава.

Лідер Консервативної партії Грузії Каха Кукава
news.yahoo.com
Лідер Консервативної партії Грузії Каха Кукава заявив, що резервісти висловили опозиціонерам свою підтримку
Тим часом, у бесіді з кореспондентом РІА "Новости" начальник прес-служби міністерства оборони Грузії Нана Інцкірвелі заявила, що всі 800 резервістів у даний час знаходяться на концерті на честь завершення Днів НАТО в Грузії.

"Резервісти зараз на концерті на честь Днів НАТО в Грузії. Завтра у них закінчується термін служби і після цього вони вільні. Після цього кожен із резервістів вільний ухвалювати рішення самостійно та стояти там, де вважає потрібним," - сказала Інцкірвелі.

За її словами, на жодній військовій базі Грузії не було випадків висловлення політичних поглядів, і ситуація у збройних силах країни штатна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: