Грузинська опозиція назвала маячнею звинувачення Саакашвілі

Грузинські опозиціонери стверджують, що її справді фінансують, однак не російські олігархи, а грузинські бізнесмени.

Грузинська опозиція прокоментувала заяву президента Грузії Михайла Саакашвілі про те, що опозиціонерів фінансують російські олігархи, назвавши подібні звинувачення маячнею.

"Ця явна провокація і маячня Саакашвілі на сторінках газети доводить, що ця людина неадекватна", - заявив один з лідерів опозиції Давід Гамкрелідзе.

Він пояснив, що опозицію дійсно фінансують на мінімальному рівні грузинські бізнесмени, назвати яких він відмовився, бо, за його словами, "в умовах режиму Саакашвілі вони приречені на загибель".

"У свій час, коли цей режим піде, ми обов'язково назвемо цих бізнесменів. Що ж стосується допомоги з Росії, тут треба говорити про Саакашвілі, який продав їй всі стратегічно важливі об'єкти і зараз намагається продати ІнгуріГЕС", - заявив Гамкрелідзе.

Нагадаємо, 11 квітня в інтерв’ю виданню Newsweek Михайло Саакашвілі переконаний, що акції опозиції фінансуються російськими олігархами. Про це він заявив в інтерв'ю.

"Велика частина грошей – мільйони доларів США – йдуть від російських олігархів. У мене є документальне підтвердження цього, яке поки не опубліковую. Чи йдуть гроші з Росії під наглядом уряду, цього не знаю", - сказав він відповідаючи на питання хто фінансує грузинську опозицію.

Президент також відзначив, що не ображається на критику в Грузії, яку впродовж дня чує з опозиційних каналів.

"Я не думав, що Захід припинить з нами відносини в очікуванні цієї революції. Офіційна делегація Франції вирішила перенести візит. Турецька компанія відклала підписання контракту після 9 квітня, а арабська компанія до 12 квітня. Що відбувається з цими людьми? Невже ми не їдемо до Парижа або Страсбурга, коли там проводяться акції протесту?", - підкреслив Саакашвілі.

Саакашвілі підтвердив, що у нього "досить хороші контакти" в США, зокрема, Джон Маккейн є його "кращим другом", і, ймовірно, через тиждень приїде до Грузії.

"У мене хороші відносини з Хіларі Клінтон, Джозефом Байденом і особливо, з Річардом Холбруком - він мій вчитель", - заявив Саакашвілі.

Читайте також:

Саакашвілі: грузинську опозицію фінансують російські олігархи

Опозиція закидала резиденцію Саакашвілі морквою і капустою

Бурджанадзе викликала Саакашвілі на теледебати

Саакашвілі дав зрозуміти, що не збирається йти у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: