Грузинська опозиція обіцяє зібрати в Тбілісі всі регіони

Опозиція обіцяє наступного тижня зібрати в Тбілісі всю Грузію.

Грузинська опозиція, яка продовжує акції протесту в Тбілісі з вимогою відставки президента Михайла Саакашвілі, оголосила про "повну цивільну мобілізацію" своїх прихильників по всій країні з майбутнього тижня.

"Оголошується цивільна мобілізація не тільки в Тбілісі, але і в регіонах країни. Це необхідно, щоб Михайло Саакашвілі переконався, що його не хочуть не тільки в Тбілісі, але і по всій Грузії", - заявив на мітингу один з лідерів Національного форуму Іраклій Мелашвілі.

За його словами, в середу, 22 квітня, частина лідерів опозиції попрямують в регіони для того, щоб організувати приїзд своїх прихильників в Тбілісі.

Також Мелашвілі закликав жителів столиці реєструватися в офісах і представництвах опозиційних партій в Тбілісі, щоб, як він сказав, "наш протест прийняв більш організований характер".

Цивільні комітети з Тбілісі діятимуть у всіх офісах і представництвах партій і об'єднань: "Національний форум", "Альянс для Грузії", "Рух за єдину Грузію", "Коаліція для Грузії", Консервативна партія, "Шлях Грузії" і "Партія народу".

"З середи почнеться третій, завершальний етап для досягнення нашої мети - відставки президента. Наступного тижня в Тбілісі збереться вся Грузія" - пообіцяв Мелашвілі.

Раніше лідери опозиції повідомили, що з п'ятниці по понеділок, на період Пасхальних свят, акції по Тбілісі продовжаться, проте не носитимуть масштабного характеру.

14 опозиційних партій Грузії проводять акції протесту в столиці з 9 квітня, вимагаючи відставки президента і заявляючи, що тільки це питання може бути предметом діалогу з владою. Опозиція пікетує парламент, резиденцію президента, будівлі громадського телебачення і держканцелярії.

Наймасовіша акція відбулася в першого дня. Лідери опозиції називали цифру в 150 тисяч осіб, за даними МВС, число учасників акцій не перевищувало 25-30 тисяч. Останні дні опозиція збирає на акціях по декілька тисяч людей.

Читайте також:

У Грузії затримали активіста російської організації "Наші"

Грузія вимагає Європу засудити вбивство грузин росіянами

Грузинська опозиція три дні пікетувала порожню резиденцію Саакашвілі

Біля резиденції Саакашвілі побили грузинських опозиціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: