Грузинська опозиція оточила парламент біотуалетами

Опозиціонери самі забезпечують чистоту на місцях протестів - встановили біотуалети та прибирають після себе сміття.

Грузинська опозиція на знак протесту проти бездіяльності парламентарів встановила на проспекті Руставелі у Тбілісі декілька туалетів.

Не дивлячись на те, що з 9 квітня перед будівлею парламенту щодня збираються від 5 до 10 тисяч людей, які ночують в залізних клітках, обтягнутих целофановою плівкою, мерія Тбілісі не поклопоталася про встановлення переносних біотуалетів. З цієї причини учасникам акції доводилося справляти природні потреби або в кущах скверу, що знаходиться навпроти, або в платному туалеті, що за 200 метрів від площі перед парламентом.

Біотуалети, акуратно зібрані пластикові коробки, з дощатою підлогою встановили прямо на каналізаційні люки на проспекті. Зробили на них і напис грузинською та андійською мовами - "Ганьба мерії!" Тбіліська мерія також відмовилася вивозити сміття, що скупчується на проспекті Руставелі після багатотисячних мітингів. Проте, опозиціонери вирішили і цю проблему. Вони вранці підмітають проспект, укладають сміття в целофанові пакети, а потім вивозять його на найнятих вантажних автомашинах.

Нагадаємо, що з 9 квітня грузинська опозиція продовжує акції з вимогою відставки президента. Її представники проголосили кампанію по переслідуванню Саакашвілі.

Так, один з лідерів опозиції, екс-депутат парламенту Бежан Гунава заявив, що з 9 по 25 квітня "в акціях опозиції в Тбілісі в різні дні в цілому взяло участь близько 1 млн людей". В той же час влада вважає ці дані "сильно перебільшеними.

Читайте також:

Колишній посол Грузії, який перейшов в опозицію, помер від серцевого нападу

У Грузії обвалилася будівля телекомпанії. 9 постраждалих

Грузинська опозиція стверджує, що влада вивозить з Нацбанку валюту

Грузинська опозиція залишила Саакашвілі без вечері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: