Грузинська опозиція оточить парламент тюремними клітками

Імпровізовані "тюремні камери" символізують перетворення Грузії на поліцейську державу. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Грузинська опозиція, яка проводить масові акції з вимогою відставки президента країни Михайла Саакашвілі, з вівторка починає встановлювати "тюремні клітки-камери" по всьому проспекту Руставелі.

Про це на мітингу перед парламентом повідомив лідер Об'єднаної опозиції Леван Гачечиладзе.

Клітки для громадян, за задумом опозиції, символізують перетворення Грузії на поліцейську державу. Клітки - імпровізовані "тюремні камери" - раніше були встановлені біля резиденції президента, будівлі парламенту і громадського телебачення.

"Посидіти" в камері може кожен, хто забажає. Періодично в них "сидять" самі лідери опозиції і просто звідти спілкуються зі своїми прихильниками і журналістами.

"Ми поставимо клітки по всьому проспекту Руставелі", - заявив Гачечиладзе. Він також повідомив, що опозиція планує оточити клітками весь периметр будівлі парламенту, Держканцелярії і мерії, і поступово "дістанеться" до решти держустанов. За попередніми даними, тільки на проспекті Руставелі буде встановлено близько 60 кліток.

Грузія клітки опозиція
Reuters
У вівторок на мітинг перед будівлею парламенту, під бурхливі овації присутніх, прибув автор ідеї - брат лідера Об'єднаної опозиції, добровільний в'язень "Камери номер 5" - грузинський естрадний співак, бард, актор, поет Георгій Гачечиладзе, учасник популярного політичного реаліті-шоу

Співак вже третій місяць добровільно перебуває в замкнутій імпровізованій камері, заявляючи, що "сидітиме до зміни влади". Політичне реаліті-шоу показує в прямому ефірі опозиційний канал "Маестро". "В'язня" відвідують політики і громадські діячі для обговорення ситуації в країні.

Гачечиладзе прибув на мітинг просто в клітці і повідомив, що має намір особисто допомагати складати "клітки-камери", які опозиція встановлюватиме по проспекту Руставелі. "Проспект Руставелі перетвориться на місто камер", - пообіцяв він і висловив впевненість, що акції опозиції закінчаться відставкою Саакашвілі.

Читайте також:

Грузинська опозиція готова до діалогу із Саакашвілі

НАТО запропонувало Росії поділити Грузію

Грузинська опозиція обіцяє зібрати в Тбілісі всі регіони

Грузинська опозиція готується до нового мітингу
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: