Грузинська опозиція: "патологічний диктатор" Саакашвілі готує втечу з країни

Після скандального сюжету "Імеді" опозиція Грузії закликала негайно провести дострокові вибори президента і парламенту.

У Грузії 22 березня пройдуть збори опозиційних партій. На думку лейбористів, президент Михайло Саакашвілі готує втечу з країни.

"За допомогою сюжету "Імеді", який вийшов в ефір, Саакашвілі сказав нам наступне: я фальсифікую вибори, ви проведете мітинг, учасників якого розстріляють російські спецслужби і так далі. Саме це сказав патологічний диктатор, який планує втекти з країни. Для порятунку Саакашвілі необхідні російські танки, в іншому випадку захід не прийме його", - зазначив лідера лейбористів Шалва Нателашвілі.

За його словами, головною темою зустріч опозиції стане "обговорення шляхів виведення країни з сьогоднішньої катастрофічної ситуації і звільнення Грузії від чинного режиму".

Водночас екс-прем'єр, лідер опозиційної партії "Справедлива Грузія" Зураб Ногаіделі закликав до проведення в країні дострокових президентських і парламентських виборів. Він підкреслив, що влада в Грузії повинна змінитися тільки мирним шляхом. "Це головне питання", - сказав він.

Ініціативу Ногаїделі підтримала і Консервативна партія Грузії. Один з її лідерів Каха Кукава заявив, що опозиційні сили будуть боротися за те, щоб вибори в країні не були фальсифіковані.

Нагадаємо, ввечері 13 березня телеканал "Імеді" випустив скандальний сюжет про вторгнення російських військ та вбивство президента Михайла Саакашвілі.

Це був "сценарій можливих подій", але оскільки багато глядачів не почули підводку ведучого, вони сприйняли передачу серйозно, що викликало паніку та спровокувало у Грузії великий скандал. Опозиція заявила, що сюжет було створено за замовленням Саакашвілі.

Читайте також:

Саакашвілі звинуватили у замовленні "російського вторгнення"

Саакашвілі: сюжет про напад Росії на Грузію є "близьким до реальності"

Паніка в Грузії: ТБ повідомило про вторгнення Росії та вбивство Саакашвілі

Саакашвілі заплатив за візит до США 300 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: