Грузинська опозиція перетворила Тбілісі на "місто кліток"

У Тбілісі розпочинаються "акції переслідування". Клітками, що символізують тюремні камери, оточена держканцелярія.

Грузинська опозиція ввечері 22 квітня встановила більше десятка кліток - імпровізованих тюремних камер навколо будівлі держканцелярії, де проводяться засідання уряду, розташований апарат прем'єра і офіси держміністрів.

Акція "місто кліток" за задумом лідерів опозиції символізує "перетворення Грузії в поліцейську державу". Одночасно продовжується мітинг перед парламентом Грузії та пікетування резиденції президента.

"Починаючи зі завтрашнього дня почнеться пікетування всіх важливих об'єктів, зокрема мерії і тбіліської управи, продовжаться акції в парламенті, резиденції президента, Суспільного телебачення і держканцелярії", - заявила на мітингу лідер партії "Рух за єдину Грузію" Ека Беселія.

Вона також повідомила, що опозиція починає "переслідування президента".

"Учасники акції підуть усюди, де пересуватиметься президент, і не дадуть йому можливість вільного пересування", - заявила Беселія.

22квітня до учасників акцій в Тбілісі приєдналися декілька тисяч прихильників опозиції з регіонів. За словами Беселія, вони змінять активістів опозиції, які вже два тижні цілодобово чергують біля Авлабарської резиденції президента в Тбілісі.

"Влада робить все, щоб показати, що заряд протесту згас. Але це брехня, і правду всі можуть бачити своїми очима. Сьогодні в Тбілісі зібралася вся Грузія. Наші акції продовжаться і будуть безперервними", - заявив син першого президента Грузії, лідер руху "Свобода" Костянтин Гамсахурдіа.

За його словами, зі Західної Грузії в Тбілісі прибула автоколона з прихильниками опозиції з 600 легкових машин і мікроавтобусів. Зі Східної Грузії колона склала близько 60 машин, очікується, що представництво цього регіону на акції опозиції розшириться.

Екс-спікер парламенту Грузії, лідер партії "Демократичний рух - єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе заявила, що половина регіонів країни знеструмлена. Вона стверджувала, що подача електроенергії перервана по вказівці влади, щоб населення не мало змоги стежити за ходом акцій опозиції по телевізору.

"Вони не хочуть, щоб мешканці країни бачили віру в перемогу в наших очах. Грузія поки не стала демократичною країною, але і на диктатуру її перетворити не вдалося, і в цьому - ваша заслуга, заслуга того, що ви не боїтеся", - заявила Бурджанадзе, звертаючись до учасників акції.

В результаті акцій опозиції рух в центрі міста як і раніше паралізовано.

Глава грузинського парламенту Давид Бакрадзе напередодні висловив надію, що радикальна опозиція відмовиться від ультиматуму про відставку Михайла Саакашвілі і погодиться на діалог з владою.

Нагадаємо, 9 квітня опозиція розпочала у Тбілісі масові акції з вимогою відставки президента Саакашвілі, проводячи пікети під парламентом, президентською резиденцією, Громадським телебачення і Держканцелярією.

Сам Саакашвілі дав зрозуміти, що не збирається залишати своєї посади до кінця терміну президентських повноважень.

Читайте також:

Грузія влаштує своє "Євробачення"

Грузинська опозиція готова до діалогу із Саакашвілі

НАТО запропонувало Росії поділити Грузію

Грузинська опозиція обіцяє зібрати в Тбілісі всі регіони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: