Грузинська опозиція розблокує головні магістралі Тбілісі

Опозиційні лідери вирішили, що блокування центру Тбілісі принесло більше проблем простим людям, аніж владі.

Лідери опозиції, яка вже понад місяць проводять в Тбілісі масові акції з вимогою відставки президента Грузії Михайла Саакашвілі, обіцяють з четверга, 14 травня, розблокувати вулицю Костава, яка прилягає до Громадського телебачення.

Про це заявив один із лідерів "Альянсу за єдину Грузію" Давид Бердзенішвілі.

"Вулиця Костава відкриється. Водночас Ніно Бурджанадзе, лідер партії Демократичний рух – Єдина Грузія, влаштує коридор ганьби перед будівлею Громадського телебачення, а інші відкриють дорогу. Це цілком природно і нормально, і тут немає нічого суперечного і невідповідного", - сказав Бердзенішвілі.

Вулицю Костава, так само, як і центральний проспект Руставелі, блоковано більш як два тижні, і в години пік через це рух у місті практично паралізований.

У свою чергу, лідер партії "Нові праві" Давид Гамкрелідзе визнав, що блокування цієї траси створило більше проблем для людей, ніж для влади.

Гамкрелідзе заявив, що "відбудеться пікет перед будівлею Громадського телебачення, буде висловив протест проти його політики, а вулиця Костава повинна бути відкрита з тим, щоб не створювати проблем для суспільства, заради благополуччя ми боремося", - заявив.

Лідер "Альянсу для Грузії" Іраклій Аласанія переконаний, що "акція протесту біля будівлі телебачення повинна прийняти інші форми, а розблокування цієї вулиці ще раз покаже добру волю з боку опозиції, тобто готовність до ведення процесів нормально і конструктивно".

Водночас екс-спікер парламенту Грузії, лідер партії "Демократичний рух – Єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе підтвердила, що в четвер біля будівлі телебачення пройде пікетування і буде організований коридор ганьби, через який будуть проходити всі співробітники телекомпанії.

Вона зазначила, що "у Аласанія свій шлях, у мене свій. Хто швидше досягне мети, того шлях і буде правильним".

Водночас лідери опозиції в середу, 13 травня, категорично спростували чутки про розкол у своїх рядах.

Нагадаємо, грузинська опозиція, яка з 9 квітня проводить в Тбілісі мітинги з вимогою відставки президента Михайла Саакашвілі, визначилася з планом дій на найближчі два тижні. Відповідно до нього, географія і масштаби акцій протесту розширюються.

Читайте також:

В Грузії оголосили загальну тривогу і мобілізацію

Саакашвілі: Росія непричетна до спроби перевороту в Грузії

У Грузії посадили екс-аташе в НАТО за розголошення державної таємниці

ЄС будуватиме газопровід в обхід Росії та України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: