Грузинська опозиція склала списки політв'язнів

В основному мова йде про прихильників опозиції, заарештованих під час або після весняних та літніх акцій протесту.

Лідери Консервативної партії Грузії підготували і передали західним дипломатам список політв'язнів, які утримуються в грузинських в'язницях.

Один з лідерів Консервативної партії Звіад Дзідзігурі заявив, що опозиційні сили, у тому числі консерватори, підготували і передали західним дипломатам список з 70 політв'язнів, які утримуються в грузинських в'язницях.

В основному мова йде про прихильників опозиції, заарештованих під час або після весняних та літніх акцій протесту. Деяких з них звинувачують у збуті наркотиків, інших - в зберіганні зброї або опорі поліції.

Раніше на прес-конференції лідери консерваторів заявили, що вимагають від Заходу вплинути на грузинську владу, щоб вона звільнила політв'язнів.

У той же час один з високопоставлених чиновників МВС Шота Утіашвілі сказав у розмові з кореспондентом РС, що у всіх випадках мова йде про банальний кримінал. Наприклад, за його словами, двоє активістів опозиції, зробивши пограбування, намагалися сховатися в наметовому таборі опозиції, сподіваючись на те, що поліцію туди не пустять.

Читайте також:

СНД анулювала всі угоди, які підписувала Грузія

Грузія обрала Україну посередником на переговорах з Росією

Грузія та Південна Осетія звинуватили одна одну в нічних обстрілах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: