Грузинська опозиція святкує місяць протестів проти Саакашвілі

У Тбілісі зібралися 10 тисяч людей, які вимагають відставки Саакашвілі.

У Тбілісі до 10 тисяч людей зібралися на мітинг з вимогою відставки президента Михайла Саакашвілі на площі перед будівлею парламенту Грузії, де рівно місяць тому, 9 квітня почалися акції протесту.

"Ми бажаємо безкровного відходу Саакашвілі, тому ми зустрічатимемося з ним, щоб переконати його. Іншого шляху немає, ми не відступимо, навіть якщо проти нас застосує силу репресивна машина Саакашвілі", - сказав на мітингу один з лідерів опозиції Леван Гачечіладзе.

Як повідомив на мітингу учасник зустрічі з представниками влади, один з лідерів опозиції Губаз Санікідзе, влада не готова до організації зустрічі Саакашвілі з лідерами опозиції.

"Ми вимагаємо без будь-яких умов зустрічі з Саакашвілі, і якщо він відмовиться від зустрічі, то найближчими днями ми підсилимо натиск і розширимо географію наших акцій протесту", - сказав Санікідзе.

Нагадаємо, опозиціонери зустрілися зі спікером парламенту країни Давидом Бакрадзе, однак не змогли домовитися щодо проведення зустрічі з президентом Саакашвілі.

"Домовленості під час першого раунду переговорів не було досягнуто. Опоненти не були готові до подібної угоди", - сказав ефірі один з лідерів партії "Національний форум" Губаз Санікідзе

Читайте також:

У Грузії посадили екс-аташе в НАТО за розголошення державної таємниці

Зустріч опозиції та глави парламенту в Грузії пройшла впусту

Затриманий в Грузії військовий експерт признався в шпигунстві на користь Росії

Екс-аташе Грузії в НАТО затримали за шпигунство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: