Грузинська опозиція відкрила "сезон полювання" на Саакашвілі

Опозиція Грузії заявила про перехід до "активної фази" переслідування президента Михайла Саакашвілі.

Грузинська опозиція, яка вимагає відставки глави держави, з 23 квітня оголосила "полювання на Михайла Саакашвілі". Відтепер опозиціонери будуть намагатися блокувати усі шляхи пересування президента.

Лідер партії "Рух за єдину Грузію" Ека Беселія закликала населення Тбілісі повідомляти про переїзди Саакашвілі, щоб організатори акцій протесту могли оперативно реагувати і перекривати шляхи президентського кортежу.

"Відтепер опозиція починає активні акції переслідування президента. Переслідування чинитимуться організовано, як тільки буде отримана інформація про місце його перебування", - заявила Беселія.

Вона підкреслила, що "дії опозиції переходять в активну фазу", але "виключно в конституційних рамках".

За словами Беселії, опозиція має повне право перекривати вулиці, оскільки відповідне рішення свого часу було узаконене конституційним судом на прохання самого Саакашвілі та його соратників.

Нагадаємо, масові акції опозиційні партії Грузії проводять з 9 квітня. Вони блокують рух автотранспорту в центрі Тбілісі і пікетують будівлі парламенту, резиденції президента і Громадського телебачення. Через постійні мітинги парламент Грузії був вимушений перейти на "виїзний" режим роботи.

Опозиціонери також встановили більше десятка кліток - імпровізованих тюремних камер - навколо будівлі держканцелярії, де проводяться засідання уряду, розташований апарат прем'єра і офіси держміністрів.

Перші акції під резиденцією Михайла Саакашвілі були для демонстрантів не дуже успішними – вони три дні пікетували порожню будівлю, поки президент ночував у передмісті на своїй дачі. Втім, опозиціонери все одно залишають під резиденцією наметове містечко.

Читайте також:

Опозиціонери "виселили" грузинський парламент

Грузинська опозиція сіла в клітки

В Росії упіймали грузинського шпигуна з українським паспортом

В Грузії опозиція пообідала під резиденцією Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: