Грузинська опозиція вимагає відставки Саакашвілі

Провідні опозиційні партії Грузії підписали декларацію з вимогою відставки президента країни Михайла Саакашвілі.

Провідні опозиційні партії Грузії підписали декларацію з вимогою відставки президента країни Михайла Саакашвілі, призначення дострокових президентських і парламентських виборів. Декларацію підписали партії, не представлені в парламенті. "Саакашвілі повинен піти у відставку. Якщо йому важко ухвалити це рішення, то ми йому допоможемо. Під цим ми і підписуємося", - сказав лідер Республіканської партії Давид Усупашвілі.

Відзначимо, що від підписання даної декларації відмовилася не тільки парламентська опозиція, яка вважає, що зміна влади в країні повинна відбутися конституційним шляхом, але і партія, очолювана колишнім прем'єр-міністром Грузії Зурабом Ногаїделі (не представлена в парламенті). У бесіді з журналістами Ногаїделі сказав, що зараз не час для відставки президента.

У свою чергу спікер парламенту Давид Бакрадзе висловив жаль, що опозиція знову почала дотримуватися радикальних заходів. "Я думаю, що більше радикалізму населенню потрібно наша співпраця з життєвих питань - подолання економічної кризи, забезпечення безпеки країни, права біженців і звільнення окупованих територій. З цих питань ми, як уряд, готові співпрацювати з опозицією", - сказав журналістам Бакрадзе.

Читайте також:
Росія хоче розмістити в Абхазії бойові літаки
Грузія не буде розміщувати біля Абхазії і Південної Осетії більше одного батальйона
ПАРЄ: Грузія виконала більше вимог, ніж Росія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: