Грузинська опозиція заблокувала залізницю

Опозиція попереджає: якщо влада і надалі не реагуватиме на її вимоги, ситуація в країні може вийти з-під контролю. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Грузинська опозиція, яка майже два місяці проводить акції з вимогою відставки президента Михайла Саакашвілі, перекрила залізницю в Тбілісі.

Частина лідерів і прихильників опозиції - декілька тисяч осіб - залишилися на проспекті Руставелі в Тбілісі, де вони проводять мітинг перед будівлею парламенту.

Одна з лідерів опозиційної партії "Рух за єдину Грузію" Ека Беселія заявила, що грузинська опозиція не виключає, що ситуація в країні може вийти з-під контролю.

"На цьому етапі ми перекрили залізницю, якщо на це влада не відреагує, ми підемо пікетувати аеропорти. Але якщо і на це з боку влади не буде ніякої реакції, ситуацію може стати безконтрольною", - сказала Беселія на вокзалі в Тбілісі.

Хвилювання почалися після заяви патріарха Всія Грузії Ілії Другого, в якому він закликав владу і опозицію "вислухати один одного".

Опозиція заявила, що влада чинить тиск на патріарха, не давши йому зробити заяву, яку він збирався зробити. За їх словами, в кафедральному соборі Пресвятої Трійці, де виступав Ілія Другий, перебував глава МВС Грузії Вано Мерабішвілі та інші представники влади.

Цього року внутрішньополітична ситуація в країні внесла свої корективи в традиційну програму святкових заходів з нагоди Дня незалежності, що відзначається в Грузії 26 травня.

Влада країни відмовилися від проведення військового параду в центрі міста, який вже майже два місяці блокує опозиція, яка вимагає відставки президента.

Замість військового параду опозиція організувала в Тбілісі "громадянський парад", зібравши декілька десятків тисяч прихильників на стадіоні "Динамо", після чого колона прихильників опозиції пройшла до патріаршого собору, щоб вислухати повчання глави церкви.

Нагадаємо, 26 травня грузинська опозиція оголосила, що переходить до "найрадикальніших дій".

Лідер Об'єднаної опозиції Леван Гачечиладзе заявив, що опозиція продовжить акції, в той же час попередивши про небезпеку кровопролиття.

Читайте також:

Бурджанадзе подасть на Саакашвілі до суду

У Тбілісі таксисти побилися з опозиціонерами

Грузинська опозиція паралізує рух в Тбілісі

Саакашвілі: Росія хоче нової війни
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: