Грузинська опозиція збирає кошти для застави

Лідер опозиційної Народної партії Грузії Коба Давіташвілі закликав зібрати кошти для застави Іраклієві Окруашвілі.

Коба Давіташвілі
Lenta.ru
Коба Давіташвілі збирає кошти для застави Іраклієві Окруашвілі.
Лідер опозиційної Народної партії Грузії Коба Давіташвілі закликав мешканців країни взяти участь в зборі засобів для застави Іраклієві Окруашвілі, повідомляє "Новості-Грузія".

Як повідомлялося, 8 жовтня тбіліський суд дозволив колишньому міністрові вийти з-під варти за десять мільйонів ларі (шість мільйонів доларів).

Коба Давіташвілі також дав зрозуміти, що не вірить зізнанню Окруашвілі, запис допиту якого був показаний в ефірі грузинського ТБ. Він назвав затриманого "заручником банди терористів, якого мучать і вимагають заставу".

У свою чергу, представник партії Окруашвілі Володимир Божадзе припустив, що визнання його соратника були зроблені під тиском влади.

Про це заявила і адвокат затриманого Ека Беселія. Вона відзначила, що на допиті, запис якого продемонструвала грузинська прокуратура, не був присутній жоден із захисників, які ведуть справу колишнього міністра. Вона також додала, що її не пропускають в ізолятор, де знаходиться її підзахисний.

На допиті 7 жовтня лідер партії "За єдину Грузію" визнав себе винним в халатності, а також, частково, в здирництві, які йому інкримінує грузинська прокуратура. Крім того він сказав, що не має в своєму розпорядженні доказів тих звинувачень, які він адресував президентові Михайлу Саакашвілі. На записі допиту він говорить, що виступив із звинуваченнями "для того, щоб отримати політичні дивіденди".

Після затримання Окруашвілі в його захист виступили різні опозиційні рухи Грузії. Вони провели акції протесту з вимогою звільнити колишнього міністра, а також провести дострокові парламентські і президентські вибори.

ВідеоОкруашвілі звільнять під заставу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: