Грузинська опозиція знайшла фінанси

Опозицію Грузії має намір фінансувати бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі.

Грузинський бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі прийняв рішення про фінансування опозиційного руху в Грузії.

Про це повідомила прес-служба бізнесмена.
 

Бадрі Патаркацишвілі
Lenta.ru
Бадрі Патаркацишвілі.
"Однією з причин розвитку процесів за небезпечним сценарієм можуть стати обмежені фінансові ресурси опозиції. Необхідний час, щоб усі змогли добре продумати, що потрібно суспільству, і зробити відповідні кроки", - йдеться в заяві Патаркацишвілі. 

За словами підприємця, виходячи з цього, він ухвалив рішення надати фінансову допомогу Національній раді опозиції для забезпечення цивіллізованного проведення акцій протесту.
 
"Вірю, що процеси не вийдуть за конституційні рамки, і опозиція буде єдиною...", - сказано в заяві Патаркацишвілі. 

Як повідомило агентство Новості-Грузія, в понеділок генеральний секретар правлячої партії Грузії "Єдиний національний рух", депутат парламенту Давид Кіркітадзе, сказав, що бізнесмен Патаркацишвілі через свою заяву про фінансування опозиції, нарешті, вирішив вийти "з тіні". 

"Не секрет, що Бадрі Патаркацишвілі давно фінансував опозицію і стояв за нею. Зараз він просто вирішив легалізувати. І тим самим Патаркацишвілі, нарешті, вийшов з тіні. Але грузинський народ ні за які гроші не купиш", - заявив Кіркітадзе. 

Масштабний виступ об'єднаної грузинської опозиції запланований на 2 листопада перед будівлею парламенту на проспекті Руставелі в Тбілісі. Головною вимогою опозиції є оголошення дати проведення дострокових парламентських виборів. 

Опозиція вимагає проведення виборів у квітні 2008 року. Згідно останнім поправкам до конституції, парламентські і президентські вибори в Грузії повинні пройти восени 2008 року. 

Крім того, опозиція наполягає на скасуванні інституту президента в Грузії і на переході країни до парламентської форми правління. Хоча з цього питання серед опозиції поки немає єдиної думки. Частина членів опозиційного об'єднання вважає, що в Грузії повинна бути встановлена конституційна монархія. 

Ім'я Патаркацишвілі в грузинській політиці прозвучало після "звинувачувальних" заяв екс-міністра оборони Іраклія Окруашвілі. У одному зі своїх телеінтерв'ю бізнесмен не виключив, що може спробувати свої сили в грузинській політиці. 

До складу об'єднаної опозиції входять декілька великих опозиційний партій країни та нечисленні політичні рухи. 

Серед них Республіканська (лідер Давид Усупашвілі) і Лейбористська партії (Шалва Нателашвілі), рухи "Свобода" (Костянтин Гамсахурдія), "Національний фронт" (Каха Шартава), "Картулі даси" (Джонді Багатурія), Партія народу (Коба Давіташвілі), "Шлях Грузії" (Саломе Зурабішвілі), "Ми самі" (Паата Давітая), Консервативна партія (Звіад Дзідзігурі), рух "За єдину Грузію" (Костянтин Гунцадзе). 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: