Грузинська податкова виставила Бурджанадзе штраф на мільйон доларів

Податкова інспекція стверджує, що екс-спікер грузинського парламенту не надала декларацію про доходи і придбала дачу за 60 центів.

Грузинська податкова інспекція виставила одній з лідерів опозиції Ніно Бурджанадзе штраф майже на мільйон доларів.

Тепер у Бурджанадзе - лідера партії "Демократичний рух - єдина Грузія" - є декілька днів, щоб опротестувати рішення податківців, інакше за кожен прострочений день сума, що підлягає сплаті, збільшуватиметься на 0,07%.

Грузинський телеканал "Руставі-2" стверджує, що 8 травня 2008 року Бурджанадзе придбала дачу в Цхнеті на території держрезиденції, заплативши за 31 тисячу 696 квадратних метрів землі і декілька будівель лише один ларі, хоча ринкова вартість вказаного майна перевищує 12 мільйонів ларі.
Податківці також говорять, що Бурджанадзе не надала податкову декларацію.

"У пані Бурджанадзе не зафіксоване ні представлення відповідної декларації, відповідно до 217 статті (Податкового кодексу), ні виплати суми бюджету. На ім'я пані Ніно нараховано 1 мільйон 526 тисяч ларі (близько 925 тис доларів США), про що їй і надіслано податкову вимогу", - повідомив в ефірі телекомпанії представник податкової інспекції.

Сама Бурджанадзе заявила журналістам, що її "намагаються залякати і відірвати від опозиційної діяльності".

Нагадаємо, з 9 квітня Бурджанадзе й інші лідери опозиції проводять в Тбілісі масові акції протесту, вимагаючи відставки президента Михайла Саакашвілі.

За повідомленням телеканалу, напередодні представник Ніно Бурджанадзе надала заповнену декларацію про доходи і майно в районний офіс податкової інспекції.

Згідно законодавству, якщо Бурджанадзе відмовиться сплатити нараховану податківцями суму, її дача може бути арештована та продана з аукціону.

Читайте також:

Грузинська опозиція перетворила Тбілісі на "місто кліток"

Грузинська опозиція назвала маячнею звинувачення Саакашвілі

Бурджанадзе викликала Саакашвілі на теледебати

Опозиція засвистала Бурджанадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: