Грузинська розвідка: Росія намагається змінити владу в Грузії

Грузія звинувачує Росію у використанні Абхазії та Південної Осетії "як плацдарма для проведення агресивної політики проти Грузії".

Росія прагне встановити контроль над Грузією, заявив керівник спеціальної служби зовнішньої розвідки Гела Бежуашвілі.

"Мета Росії щодо Грузії незмінна: зміна обраної влади, ослаблення державності, порушення суверенітету і підпорядкування собі її політики", - заявив він в п'ятницю на засіданні парламентського комітету з оборони і безпеки.

"Якщо до серпневої війни Росія використовувала конфліктні зони як важіль тиску на Грузію і предмет для торгу, тепер ці території використовуються як плацдарм для проведення агресивної політики проти Грузії", - сказав Бежуашвілі.

За його твердженням, російська політика спрямована на політичну і економічну дестабілізацію в Грузії.

"На дискредитацію Грузії і розповсюдження дезінформації у зв'язку з поточними подіями тільки за минулий рік Росія витратила 20 мільйонів доларів", - наголосив Бежуашвілі.

За його словами, Москв прагне довести справу до політичної і економічної дестабілізації в Грузії методом постійних провокацій і посилення напруженості.

Ще один метод - "створення постійної військової загрози щодо Грузії з метою нагнітання атмосфери страху у населення і в уряді", заявив керівник спецслужби грузинської розвідки.

Читайте також:

Російський сержант-дезертир отримав статус біженця в Грузії

Клінтон зобов’язалася інтегрувати в НАТО Україну та Грузію

Грузинська опозиція розпочала збір підписів за відставку Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: