Грузинські спецслужби викрили шпигуна у штаб-квартирі НАТО

Шпигун в ході грузинсько-російської війни продавав інформацію про місця дислокації збройних сил Грузії.

Грузинська контррозвідка викрила шпигуна, який, працюючи в дипломатичній місії Грузії в штаб-квартирі НАТО, передавав секретну інформацію спецслужбам інших країн.

За інформацією МВС Грузії, було визначено, що військовий експерт Вахтанг Маїсая мав зв'язок зі співробітниками спецслужб інших держав і в шифрованому вигляді електронною поштою надавав їм різного роду інформацію, частина якої містила державну таємницю. Закрема, він передавав інформацію і про придбане Грузією озброєння і бойову техніку.

З зізнання Маїсая випливає, що він в серпні 2008 року, в ході грузинсько-російської війни надавав інформацію про місця дислокації збройних сил Грузії, кількість військової техніки і підрозділів ЗС Грузії. За надану ним інформацію на його банківський рахунок надходили грошові перекази.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі висловив стурбованість фактом затримання Вахтанга Маїсая, який протягом 4 років працював в штаб-квартирі НАТО. Як заявив президент Грузії, "ця людина, як видно, кілька років тому була завербована безпосередньо і працювала на спецслужбу сусідньої держави. За ці роки вона завдала великого збитку безпеці Грузії".

Як відзначив Саакашвілі, "затриманий передавав противникові під час торішньої серпневої війни інформацію про дислокацію грузинських військ".

Читайте також:

Саакашвілі визнав, що Росія непричетна до бунту танкістів

НАТО почало навчання в Грузії

Кремль порадив Саакашвілі звернутися до лікаря

Росія готувала в Грузії військовий переворот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: