Грузинські "злодії в законі" керували мафією по всій Європі

Представниками "російської мафії" в Європі виявилися грузини: в Іспанії та Австрії під час масового рейду затримали відомих "злодіїв у законі".

Правоохоронні органи шести країн Європейського союзу провели масштабну операцію проти "грузинської мафії" (раніше ЗМІ називали її "російською").

Серед 69 заарештованих - відомий злодій в законі Кахабер Шушанашвілі, якого затримали у Барселоні.

За даними слідчих, він відповідав за отримання членами угрупування гонорарів за злочини, скоєні на території Європи. Згідно з іншою версією, до нього надходили всі отримані злочинним шляхом кошти, які Шушанашвілі згодом "відмивав" і вкладав у легальний бізнес.

Як повідомило Міжнародне французьке радіо, угруповання відмивало кошти через одного іспанця-ювеліра, який мешкає у Валенсії, а також за допомогою кількох вихідців з Вірменії, які потім вкладали ці гроші у малий бізнес.

Ще двох "хрещених батьків" грузинської мафії та більше десятка їх спільників затримали в Австрії. Членів грузинських злочинних угруповань підозрюють у контрабанді наркотиків, відмиванні грошей, здирництві, підкуп і нелегальному володінні зброєю.

Як пишуть європейські ЗМІ, міжнародна злочинна організація була "добре структурована" і керувалася з Іспанії. Всі доходи надходили до загальної каси, яка мала назву "общак". Основними видами злочинів були крадіжки та збут краденого, утім, за неофіційними даними, не гребували мафіозі торгівлею наркотиками і зброєю.

Ініціатором операції стала Іспанія, де в цілому в результаті поліцейських операцій, переважно у Каталонії та Валенсії, затримали 24 людини.

Швейцарська прокуратура повідомила, що протягом останніх місяців сили поліції та прокуратури низки європейських країн займалися розслідуванням діяльності цієї банди, вивчаючи її організаційну структуру, методи дії, канали фінансування, норми поведінки її членів.

За деякими даними, серед мафіозі, окрім грузинів, були вихідці й з інших пострадянських республік. Ведеться слідство.

Читайте також:

В Європі провели операцію проти "російської мафії": 69 людей затримано

"Російська мафія" в Іспанії розчленовувала дітей на органи

Іспанія видала Росії лідера найкривавішої банди 90-х років

Високопосадовці Нью-Йорка виявилися членами мафіозного клану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: