Грузинські ЗМІ влаштували дайверу-Путіну змагання з Саакашвілі: хто глибше пірнав

Грузинські ЗМІ сприйняли занурення Путіна з аквалангом як змагання з Саакашвілі, який кілька тижнів тому зайнявся дайвінгом.

Грузинські ЗМІ сприйняли занурення російського прем'єра Володимира Путіна на дно Таманської затоки, де він знайшов дві амфори VI століття, як змагання з грузинським президентом Михайлом Саакашвілі.

Той пірнав з аквалангом на узбережжі Батумі в кінці липня, щоб оглянути судно, потоплене штучно для любителів дайвінгу.

"Путіну, мабуть, не дають спокою лаври президента Грузії, і він вирішив спуститися і поліпшити його рекорд. Як кажуть злі язики, йому це не вдалося. Президент Грузії спустився більш ніж на сім метрів", - пише портал "Грузія Online".

Варто відзначити, що в Грузії розходяться в оцінці глибини занурення свого президента. Якщо "Грузія Online" пише про сім метрів, то "Новости-Грузия" повідомляє вже про 12-метрову глибину, на якій знаходився корабель.

Західні журналісти також не сприйняли всерйоз ні саме занурення Путіна, ні його внесок у російську науку.

Агентство AFP відверто називає цей захід з прем'єром, коли він нібито "випадково" знайшов дві амфори VI століття, що лежали на самому видному місці на глибині двох метрів, "популістським трюком" напередодні виборів-2012.

Нагадаємо, Путін побував напередодні на археологічній розкопці на місці давньогрецького міста Фанагорія.

Відкриття античного міста VI століття до нашої ери справило фурор у світовій археології - вчені стверджують, що подібної знахідки не було на всій території колишнього СРСР. Тут навіть збереглися стіни храму богині Деметри, його виявили, коли будували нову високовольтну лінію.

Як пірнає Путін (з 0:47 хв):

Як пірнає Саакашвілі (з 4:20 хв):

Читайте також:

Шеф-кухар Кремля: Мєдвєдєв - це риба, а Путін - м'ясо

Норвезький терорист дуже поважає Путіна і Папу Римського

У Росії з'явилась дівоча "Армія Путіна", яка закликає "рвати за нього" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: