Грузинських опозиціонерів посадили "за тероризм"

Президент Грузії проводить політичні "чистки", поліція підкидає його противникам зброю та наркотики, стверджує опозиція.

Двох грузинських опозиціонерів засудили до попереднього двохмісячного ув’язнення за "спробу державного перевороту і тероризм".

Відповідне рішення виніс 25 березня суд Тбілісі. Затримані своєї вини не визнають.

"Малхаз Гвелукашвілі і Лаши Чхенкелі заявили на суді, що мали намір влаштувати народний заколот, але категорично заперечують решту звинувачень", - повідомив їхній адвокат.

Ще двох людей, членів партії екс-спікера грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе - Зураба Аваліані и Давида Кокучадзе – також заарештували на два місяці, але за іншим звинуваченням – за незаконне зберігання зброї.

Опозиція звинувачує владу Грузії у навмисних провокаціях напередодні 9 квітня. На цей день заплановані масові акції протесту під гаслами відставки президента Михайла Саакашвілі.

Ніно Бурджанадзе розповіла пресі: "Поліція при затриманні активістів нашої партії при обшуку їх будинків підкидала їм зброю". Вона сказала, що тепер чекає, коли їй підкинуть наркотики або зброю. Бурджанадзе поставила під сумнів достовірність відеозаписів і заявила, що акція опозиції 9 квітня все одно відбудеться.

Читайте також:

Саакашвілі розпочав "чистки" опозиції

Людей Бурджанадзе заарештували за зберігання зброї

Південна Осетія буде судити Саакашвілі за геноцид

Чоловік Бурджанадзе стверджує, що Саакашвілі хоче його заарештувати

Грузинська розвідка: Росія намагається змінити владу в Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: