Грузинський бізнесмен залишає посаду

Бадрі Патаркацишвілі вирішив піти з поста президента Федерації бізнесменів Грузії. Він не виключає переходу з бізнесу в політику.

Бадрі Патаркацишвілі
Lenta.ru
Ситуація навколо Патаркацишвілі загострилася після оприлюднення відеоматеріалів допиту Окруашвілі.
Підприємець Бадрі Патаркацишвілі вирішив піти з поста президента Федерації бізнесменів Грузії. Про це повідомляє грузинське інформагентство "Інтерпресньюс".

"Не знаю, чи буде сенс в подальшому існуванні цієї структури, але я особисто ухвалив рішення залишити Федерацію бізнесменів Грузії і пост її керівника. Не хочу, щоб ще раз я і грузинське суспільство стали свідками важкої картини, коли людина відчуває моральну деградацію через серйозний тиску на неї", - сказав Патаркацишвілі.

Днями частина членів Виконкому Олімпійського комітету Грузії ухвалила рішення про усунення з поста президента організації Патаркацишвілі. Сам бізнесмен розцінив це як тиск з боку влади.

Проте, Патаркацишвілі говорить, що не має наміру здаватися, і готовий звернутися в Міжнародний олімпійський комітет для захисту своїх інтересів. 

Ситуація навколо Патаркацишвілі загострилася після оприлюднення відеоматеріалів допиту екс-міністра оборони Іраклія Окруашвілі, який заявив, що свої опозиційні політичні цілі погоджував з Патаркацишвілі.

Екс-міністр за два дні до свого арешту заявив, що президент Грузії Михайло Саакашвілі "замовив" йому фізичну ліквідацію Патаркацишвілі.

Пізніше на допиті Окруашвілі відмовився від своїх слів і сказав, що даною заявою переслідував мету отримати політичні дивіденди для себе і для Патаркацишвілі.

Сам бізнесмен відмовився від частих контактів з Окруашвілі і сказав, що знав про політичні цілі екс-міністра оборони рівно стільки, наскільки було інформовано населення країни.

У правлячій партії Грузії "Єдиний національний рух" тандем Окруашвілі-Патаркацишвлі назвали "невдалим проектом", при реалізації якого бізнесмен переслідував мету ослабити правління Саакашвілі.

Напередодні вночі в прямому ефірі телекомпанії "Імеді", засновником якої є Патаркацишвілі, бізнесмен не виключив можливості свого переходу з бізнесу у політику.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: