Грузинський офіцер попросив політичного притулку в Росії

Щоб зробити відповідну заяву, офіцер подзвонив до радіостанції "Эхо Москвы".

Грузинський офіцер попросив політичного притулку в Росії.

Про це заявив головний редактор радіостанції  "Эхо Москвы" Олексій Венедіктов, повідомивши, що чоловік зателефонував на радіостанцію.

За словами Венедіктова, чоловік кілька разів перевірив, що дзвонить на "Эхо Москвы". Главред радіостанції уточнив, що редакція має в своєму розпорядженні ім'я офіцера, що перейшов кордон, але не розголошує його.

Очікується, що 18 червня о 16:05 в програмі "Розмова" до ефіру вийде інтерв'ю з цією людиною. На сайті радіостанції приймають питання слухачів.

Олексій Венедіктов назвав людину, що дзвонила "Глуховим навпаки" і пояснив, що той є молодшим офіцером. Він не виключив, що історія людини, яка звернулася на радіо, може виявитися провокацією.

Зазначимо, що на початку 2009 року молодший сержант російської армії Олександр Глухов утік з військової частини в Південній Осетії і прийшов до Грузії, де попросив політичного притулку. У Росії на нього було заведено справу щодо дезертирства, а в Грузії, за деякими даними, наданий статус біженця.

Після війни в Південній Осетії в серпні 2008 року Грузія розірвала дипломатичні відносини з Росією у відповідь на визнання Москвою незалежності Абхазії і Південної Осетії. Посольства були закриті, і консульські функції виконують представництва при посольствах Швейцарії в Тбілісі і Москві.

Читайте також:

Грузинська опозиція поскаржилася ЄС на терор Саакашвілі

Росія нагадала Україні, що з Грузією не дружить

Україна запропонувала Росії та Грузії спільні військові навчання

Грузія завершила процес виходу з СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: