Грузинський опозиціонер зізнався в незаконному придбанні зброї

Всього у справі про незаконне зберігання і придбання зброї було затримано десять осіб.

Один з активістів опозиційної партії Ніно Бурджанадзе, затриманих в ніч на 23 березня за підозрою в незаконному зберіганні зброї, визнав свою провину.

Йдеться про Георгія Церцвадзе, який фігурує в одному з відеозаписів, поширених грузинським МВС. Поліцейські зафіксували як, діючи за дорученням водія чоловіка Бурджанадзе Мамуки Шенгелія (також затриманого 23 березня), він купує револьвер, а також оглядає іншу зброю. Пізніше з'ясувалося, що в ролі продавця виступав співробітник МВС, а за Церцвадзе велася прихована відеозйомка.

"Я дійсно купив зброю. Мене зв'язав з продавцем водій Мамука Шенгелія", - заявив Церцвадзе.

Нагадаємо, що всього у справі про незаконне зберігання і придбання зброї було затримано десять осіб, при обшуках у них було вилучено вогнепальну зброю.

Ще двох грузинських опозиціонерів сьогодні засудили до попереднього двохмісячного ув’язнення за "спробу державного перевороту і тероризм". Затримані не визнали своєї провини.

Опозиція звинувачує владу Грузії у навмисних провокаціях напередодні 9 квітня. На цей день заплановані масові акції протесту під гаслами відставки президента Михайла Саакашвілі.

Ніно Бурджанадзе розповіла пресі: "Поліція при затриманні активістів нашої партії при обшуку їх будинків підкидала їм зброю". Вона сказала, що тепер чекає, коли їй підкинуть наркотики або зброю. Бурджанадзе поставила під сумнів достовірність відеозаписів і заявила, що акція опозиції 9 квітня все одно відбудеться.

Читайте також:

Грузинських опозиціонерів посадили "за тероризм"

Саакашвілі розпочав "чистки" опозиції

Людей Бурджанадзе заарештували за зберігання зброї

Чоловік Бурджанадзе стверджує, що Саакашвілі хоче його заарештувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: