Грузинський прем’єр, з яким побився Саакашвілі, втік до Німеччини

Прем'єр-міністр Грузії Грігол Мгалоблішвілі може незабаром зробити заяву про відставку.

У п'ятничному номері тбіліської газети "Резонанс" опублікована стаття про те, що прем'єр-міністр Грузії Грігол Мгалоблішвілі може незабаром зробити заяву про відставку. Про це повідомляє російський сайт "Взгляд".

Як наголошується в публікації, 31 грудня Мгалоблішвілі виїхав з сім'єю до Німеччини на лікування, і саме в цій країні він може оголосити про свою відставку. Газета "Резонанс" пише про те, що рідні і близькі Грігола Мгалоблішвілі не підтверджують інформацію про його хворобу і вважають, що від'їзд до Німеччини є наслідком небажання Мгалоблішвілі працювати разом з президентом Михайлом Саакашвілі.

Видання також пише про можливу відставку з поста міністра економічного розвитку Лаши Жванії (у недавньому минулому - посла Грузії в Ізраїлі), який нібито конфліктує з Кахою Бендукідзе, що очолює тепер канцелярію президента Грузії.

Як писала грузинська газета "Аліа", за даними добре інформованих джерел, президент Михайло Саакашвілі в присутності свідків, імена яких не називаються, ударив прем'єра по обличчю, а потім кинув в нього телефоном.

Мотиви такого зухвалого вчинку глави держави не повідомлялись. Як стало відомо, прем'єр, не стерпівши образи, одразу після інциденту написав заяву про відставку. За деякими даними, Саакашвілі прохання не задовольнив. Проте, вибачився він за свою запальність чи ні, а також причина конфлікту президента з прем'єром невідома.

Офіційного спростування цієї газетної інформації не надходило.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: