Грузинський опозиціонер розповів про план повалення Саакашвілі

Лідер грузинської опозиційної партії Шалва Хачапурідзе розповів про план усунення президента Саакашвілі групою глави МВС Вано Мерабішвілі. Це станеться до початку наступного року.

У керівництві Грузії готується план повалення президента Михайла Саакашвілі.

Про це заявив адвокат Шалва Хачапурідзе - лідер опозиційної партії "За перемогу", заснованої в лютому нинішнього року прихильниками покійного бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі.

За його словами, процес буде запущений після виборів до місцевих органів влади 30 травня, і максимум до 1 січня 2011 року президент заявить про свою відставку.

"Всередині влади Грузії готується проект відсторонення Саакашвілі від управління країною. Ці сили дуже скоро усунуть Саакашвілі і відправлять його на пенсію. У органах влади дехто розглядає й інший варіант, зокрема, варіант арешту Саакашвілі і його передачу в Гаазький суд. Я знаю, що та частина політикуму, яка планує відсторонення Саакашвілі від влади, має намір провести переговори з однією з опозиційних партій", - розповів Хачапурідзе.

На питання, яка саме група планує усунути Саакашвілі, він відповів: "Це Вано (Мерабішвілі, глава МВС Грузії – ред.) і його група. Члени цієї групи зрозуміли, що для них небезпечно перебування з Саакашвілі, і вони думають про свій порятунок".

За його словами, з правлячої партії "Єдиний національний рух" (ЄНД) виділиться одна група, "буде створена нова політична сила, у якої великі гроші і можливості вивести людей на вулицю".

На думку адвоката, Саакашвілі відірваний від ситуації і вже не керує країною. "Після 30 травня піде процес його відсторонення і максимум до 1 січня 2011 він заявить про свою відставку", - впевнений Хачапурідзе.

Хачапурідзе не навів будь-яких конкретних доказів та даних для підтвердження цієї своєї версії розвитку подій і не сказав, звідки він отримав такі відомості і наскільки вони достовірні.

Тим часом представники влади назвали ці висловлювання "черговими казками, які не варто навіть коментувати". За їх словами, "Хачапурідзе часто робить скандальні заяви, які не підкріплені фактами".

Зазначимо, що західні журналісти пророкують швидку зміну влади в Грузії та Білорусі за активного сприяння Москви. "Цього року Росія може записати на свій рахунок вже два скальпа - Ющенка і Бакієва: обох змістили претенденти, які відносяться до Москви дружелюбніше", - зазначили автори статті Newsweek, які вважають, що Росія, "безумовно, відіграла ключову роль у цих подіях". На їхню думкою, наступною мішенню для Кремля стане президент Грузії Михайло Саакашвілі та Олександра Лукашенка.

Читайте також:

У Грузії з'явився пам'ятник героям, які полягли в боротьбі з Росією

Опозиція Грузії звинуватила Саакашвілі в продажі Ірану українських ракет

Після загибелі Качинського Саакашвілі обладнав свій літак катапультою

Західні ЗМІ: Кремль отримав "скальп" Ющенка і націлився на Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: