Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Грузинський ведучий, який обматюкав Путіна, знову вилаяв його в ефірі телеканалу

Грузинський ведучий, який обматюкав Путіна, знову вилаяв його в ефірі телеканалу

Він також додав, що не боїться смерті.

Грузинський журналіст Георгій Габунія, який минулого року в прямому ефірі обматюкав президента Росії Володимира Путіна, знову звернувся до нього під час прямого включення. Також Габунія заявив, що не боїться смерті і підтвердив, що на нього готували замах за попередні висловлювання.

Журналіст 21 червня звернувся до Путіна в ефірі телеканалу Mtavari Arxi, перейшовши на російську мову, передає "Грузія-онлайн". 

Під час своєї програми Post Factum Габунія знову вживав нецензурну лайку і заявив, що "від усього серця" бажає Путіну смерті, "щоб весь світ хоч трохи видихнув".

"Володю, дорогий ти мій, Вовочко, я ось тут подумав... я ось тут подумав, і я не стану, знаєш, оскверняти твоєї могили. Ну я, правда, обіцяв... Але я не буду цього робити. Ти навіть грузинського л**** не гідний", - звернувся Габунія до Путіна.

Він також зауважив, що "не ставить знаку рівності" між Володимиром Путіним та російською нацією. "Я поважаю російських людей і люблю їхню культуру. Відданий песик президента Росії Рамзан Кадиров також не символізує Чечню", — уточнив Габунія. 

Крім цього, журналіст заявив, що не сумнівається, що росіянина, якого затримали у справі про підготовку його вбивства, замовив лідер Чечні Рамзан Кадиров. У своєму монолозі він також додав, що не боїться кулі. "Стріляйте, якщо зможете прицілитися", - сказав журналіст.

За словами Габунії, він перебуває на полі бою і використовує свою зброю - слово. Водночас він додав, що і Путін "не жалів зброї для Грузії" і "хіба що не скинув атомної бомби".

Нагадаємо:

  • Грузинський журналіст Георгій Габунія в ефірі телеканалу "Руставі-2" вилаяв президента Росії Володимира Путіна, зокрема, назвавши його "собачим лайном" і "вбогим створінням". Після цього його усунули від роботи на телеканалі, а пізніше - звільнили. 
  • На знак протесту проти звільнення свого колеги двоє інших ведучих на каналі заявили про відставку. Вони сказали про це просто в прямому ефірі. 
  • На Габунію готували замах. Служба державної безпеки Грузії затримала росіянина під час підготовки замовного вбивства грузинського ведучого Георгія Габунії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції