Грузинського урядовця звільнили за незнання державної мови

Заступника міністра економіки Урузмага Каркусова звільнили за погане володіння грузинською мовою.

У Грузії відправлено у відставку заступника міністра економіки Урузмага Каркусова. Таке рішення ухвалила глава міністерства Віра Кобалія.

У міністерстві, як повідомляє агентство, заявили, що Каркусов був звільнений перш за все через незнання грузинської мови. На рішення про його відставку також, як повідомляється, вплинули контакти чиновника з опозицією і його від'їзд в якесь відрядження без дозволу міністра.

Урузмаг Каркусов займав пост заступника міністра економіки з 2007 року. До цього, нагадаємо, він керував так званим "альтернативним" урядом Південної Осетії - прогрузинською структурою, яка користувалася підтримкою офіційного Тбілісі і оскаржувала легітимність цхінвальських влади на чолі з Едуардом Кокойти.

Відзначимо, що у грузинських школах запроваджено обов'язкове вивчення англійської мови, у той час як вивчення російської стало факультативним.

Згідно з новою освітньою програмою, кожна дитина у віці від 5 до 16 років має вільно володіти англійською. І в кожній школі має працювати щонайменше один викладач - носій мови. На думку британської ЗМІ, запровадження обов'язкового вивчення англійської мови за рахунок російської цілком у дусі політики Михайла Саакашвілі.

Тим часом в Україні правляча Партія регіонів збирається ухвалити скандальний закон про мови, який передбачає розширення сфер вжитку російської мови в країні та фактично визнає двомовність держави.

Читайте також:

У школах Грузії російську мову замінили англійською

Саакашвілі зробить англійську другою мовою в Грузії

ПР ініціює створення російсько-українських шкіл

Саакашвілі компенсує жителям прикордонних сіл "мерзенність росіян"

Янукович: українська і російська мови не дуже відрізняються

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: