Грузія готова до переговорів з Росією

Грузія готова до переговорів з Росією на будь-яких рівнях, але за умови визнання її територіальної цілісності і пошані рішення грузинського народу на виборах.

Про це сказав президент Грузії Михайло Саакашвілі на засіданні ради нацбезпеки у вівторок.

"Хочу підкреслити, що ми завжди готові на всіх рівнях вести переговори з Росією, але всі ці переговори ґрунтуватимуться на тому факті, що значна частина території Грузії незаконно окупована Росією. Всі наші переговори і угоди мають бути засновані на безумовній пошані територіальної цілісності і визнанні незалежності Грузії, а також пошані вільного волевиявлення народу", - сказав Саакашвілі.

Глава держави прокоментував підготовлюваний грузино-американский стратегічний договір про співпрацю і сказав, що документ на стадії розробки.

"Ми готуємося до оформлення стратегічних стосунків з США. Все ті країни, які зуміли свого часу оформити з США подібні угоди, забезпечили свій стабільний розвиток, досягли світу і спокою як усередині країни, так і в регіоні їх розташування", - сказав президент.

Саакашвілі підкреслив, що мета Грузії полягає в "посиленні країни, досягнення єдності, стабільності і мирного розвитку".

За інформацією МЗС Грузії, договір буде готовий для підписання до кінця 2008 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: