Грузія готова домовлятися з Росією щодо затриманих шпигунів

Предметом переговорів може бути і можливість передачі Росії її чотирьох громадян, затриманих у Грузії та звинувачених у шпигунстві.

Грузія готова вести переговори з Росією про її чотирьох громадян, затриманих в жовтні і звинувачених у шпигунстві. Про це заявила заступник міністра закордонних справ Грузії Ніно Каландадзе.

"Російська сторона запросила через швейцарське посольство інформацію з приводу цих чотирьох затриманих громадян, щоб здійснити надалі консульські дії", - відзначила Каландадзе. За словами заступника міністра, предметом переговорів може бути і можливість передачі Росії її громадян.

Голова МЗС Грузії Грігол Вашадзе у той же час заявив, що російські розвідники не зможуть діяти в країні. "Народ Грузії довів, що російська шпигунська мережа в Грузії вже ніколи не зможе існувати і що ця країна є країною патріотів", - заявив він.

Нагадаємо, наприкінці жовтня У Грузії було затримано 13 осіб, підозрюваних в шпигунстві на користь Росії. За даними місцевих спецслужб, вони займалися формуванням шпигунської мережі на території Грузії і збирали секретну інформацію, яку потім передавали РФ.

Пізніше серед 13 затриманих осіб виявилися четверо громадян Росії.

Росія назвала затримання шпигунів "політичним фарсом".

Читайте також:

Мєдвєдєв нагородив депортованих зі США російських шпигунів

Затриману в США росіянку назвали "найсексуальнішим хакером"

Іран відпустив американку, яка два роки була ув'язнена за шпигунство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: