Грузія і Росія ведуть таємні переговори

Росія і Грузія ведуть таємні переговори про нормалізацію відносин між двома країнами, пише газета "Комерсант".


Про це виданню повідомив глава "Союзу всіх грузин в Росії" Михайло Хубутія, який, за його власними словами, виконує роль одного з посередників.

Хубутія розповів, що на зустрічі, яка відбулася в кінці листопаду, з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі в Мюнхені, вони обговорювали можливість відновлення авіасполучення між Росією і Грузією, а також відновлення дипломатичних відносин.

Осетинская война: настроения в Москве
Lenta.ru
Грузія і Росія хочуть налагодити стосунки
У прес-службі грузинського президента ніяк не прокоментували заяви глави "Союзу всіх грузин в Росії".

Водночас сам Хубутія не уточнив, хто саме в російському керівництві уповноважив його на ведення переговорів з Саакашвілі. Раніше офіційна Москва багато разів заявляла, що відновлення відносин з Грузією можливе тільки у разі зміни її керівництва. Більше того, як пише газета, в Москві чекають, що Саакашвілі може достроково скласти з себе повноваження, щоб знайти вихід з політичної безвиході, яка утворилася. Сам грузинський лідер, проте, не розглядає можливості відходу з поста до 2013 року, коли закінчується його президентський термін.

Серед можливих конкурентів Саакашвілі в боротьбі за президентське крісло експерти називають колишнього спікера парламенту Ніно Бурджанадзе і колишнього постпреда Грузії в ООН Іраклія Аласанію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: