Грузія має новий уряд

Депутати грузинського парламенту затвердили новий склад уряду.

За список, представлений президентом Грузії Михайлом Саакашвілі, парламентарії проголосували одноголосно, представники опозиційних фракцій ”Демократичний фронт” і ”Права опозиція” засідання бойкотували, повідомляє ІА ”Новости-Грузия”.

У порівнянні з попереднім складом Кабінету тільки в двох міністерствах змінилися керівники. Новим міністром у справах біженців став Коба Субеліані, який до цього очолював службу впорядкування в адміністрації Тбілісі.

Заступницю голови Міністерства освіти Бела Ципурія мали підвищити до міністра, проте вона відмовилася від цього призначення. Замість неї головою відомства стала керівниця Національного центру іспитів і оцінок Майя Міміношвілі.

Попередній уряд автоматично пішов у відставку 16 листопада, після того, як про свою відставку з поста прем`єр-міністра оголосив Зураб Ногаїделі. На його місце президент висунув Володимира Гургенідзе, який до останнього часу очолював наглядову раду Банку Грузії.

На засіданні 22 листопада парламент Грузії також затвердив поправки до Виборчого кодексу. Відповідно до законопроекту, прохідний бар`єр для партій на виборах до парламенту знижується з семи до п`яти відсотків. Крім того, Центрвиборчком і окружні виборчі комісії тепер формуватимуться з представників політичних партій, як правлячих, так і опозиційних. Новий Виборчий кодекс вступить в силу після того, як його підпише президент.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: