Грузія надала статус біженця російському дезертиру Артем'єву

Тбілісі не тількі надало колишньому російському солдату статус біженця, але й пообіцяло допомогти йому коштами на перший час.

Міністерство у справах біженців і розселення Грузії надало статус біженця російському військовослужбовцю Дмитру Артем'єву, який втік з армії на початку липня.

Статус біженця солдат отримав ще 4 серпня, але відомо про це стало тільки зараз. "На початковому етапі міністерство і представництво Верховного комісаріату ООН у справах біженців допоможуть Артем'єву у фінансовому плані для того, щоб поступово він зміг незалежно облаштуватися і працевлаштуватися в Грузії", - повідомив керівник служби у справах біженців Іраклій Кокая.

Рядовий Артем'єв у ніч на 2 липня залишив розташування військової частини Північно-Кавказького військового округу, дислокованої в населеному пункті Переві (Південна Осетія). Він перетнув грузино-південноосетинський кордон і звернувся до влади Грузії з проханням про надання йому статусу біженця.

Це вже не перший подібний випадок. Артем'єв наслідував приклад сержанта російської армії Олександра Глухова. Йому Грузія також надала статус біженця та відмовилася видати Росії, де проти хлопця порушено кримінальну справу за статтею "дезертирство".

Читайте також:

Грузія відмовилася видати Росії сержанта-дезертира Глухова

Ще один російський солдат дезертирував до Грузії

Грузинський офіцер-втікач: Саакашвілі готує нову війну

Грузинський офіцер попросив політичного притулку в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: