Грузія не впустила до себе двох російських дипломатів

Росія відповіла оголошенням персонами нон ґрата двох колег з Грузії.

Двом російським дипломатам було відмовлено у в'їзді до Грузії для роботи в секції посольства Швейцарії в Тбілісі, що представляє інтереси РФ.

Про це повідомив грузинський телеканал "Імеді".

Інцидент стався близько двох тижнів тому, але про нього стало відомо тільки зараз. Імена російських дипломатів не називаються. Причини відмови у в'їзді також не уточнюються.

За даними журналістів, у відповідь РФ оголосила персонами нон ґрата двох грузинських дипломатів, зокрема консула Грузії в Росії Зураба Патарадзе, вони залишили Росію.

У свою чергу, неназване джерело в МЗС РФ повідомило, що російська і грузинська сторони "обмінялися" дипломатами близько трьох місяців тому, в квітні.

Також, за словами співбесідника, грузинські дипломати не були оголошені персонами нон ґрата. "Їх просто відкликали", - відзначило джерело і додало, що "російська і грузинська сторони домовилися не розголошувати цю подію, не робити на цьому піар".

Нагадаємо, в серпні 2008 року Грузія розірвала дипломатичні відносини з Росією після військового конфлікту в Південній Осетії.

З початку 2009 року інтереси Грузії в Росії, а також інтереси Росії в Грузії представлені відповідними секціями в посольствах Швейцарії, розташованих в обох країнах.

Читайте також:

Грузія стверджує, що Росія ввела до Абхазії спецназ та журналістів

Європа відчитала Мєдвєдєва за відвідини Південної Осетії

Місія ООН залишила Абхазію

Росія збила три власні літаки під час війни з Грузією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: