Грузія обурена ротацією миротворців в Абхазії

Грузія заявляє, що ротація миротворчих сил в Абхазії проходить без узгодження з нею івважає дії Росії провокаційними.

Грузинська сторона висловлює протест у зв`язку з ротацією колективних сил СНД з підтримки миру в зоні абхазького конфлікту. Про це йдеться в заяві апарату держміністра Грузії з питань врегулювання конфліктів, поширеній 8 грудня, повідомляє агентство "Новости-Грузия".

"Апарат державного міністра Грузії з питань врегулювання конфліктів висловлює занепокоєння у зв`язку з ротацією колективних сил з підтримки миру в зоні конфлікту, яка здійснюється без домовленості з приймаючою стороною – владою Грузії," - заявляє апарат держміністра.

Апарат держміністра підкреслює, що "грузинській стороні не відомо, яка кількість живої сили й техніки російської армії вводиться в зону конфлікту під прикриттям колективних сил з підтримки миру СНД".

"Звертаємося до ООН, ОБСЄ, Євросоюзу, країн групи друзів з тим, аби вони висловили свою позицію у зв`язку з цим питанням і закликали Російську Федерацію діяти відповідно до міжнародного законодавства й сучасних норм відносин між державами," - також зазначає апарат держміністра.

"Сподіваємося, що міжнародна спільнота дасть відповідну оцінку явно провокаційним і незаконним діям Росії, що таять небезпеку для міжнародної безпеки," - сказано в заяві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: