Грузія оприлюднила розмову диспетчерів

Служба „Грузавіанавігація” надала телекомпанії ”Руставі 2” запис переговорів грузинського і російського диспетчерів.

Грузія знає серійний номер ракети
Грузія офіційно зажадала від Росії надати дані із станцій радіолокацій за 6 серпня.
Служба „Грузавіанавігація” в четвер увечері надала телекомпанії ”Руставі 2” запис переговорів грузинського і російського диспетчерів за фактом порушення повітряного кордону Грузії 6 серпня літальними апаратами, що залетіли, як стверджують в Тбілісі, на грузинську територію з боку Росії.

У аудіозаписі грузинський диспетчер запрошує свого російського колегу в Ростові, чи не бачить він на екрані літальний апарат, що перетнув грузинську межу, на що отримує відповідь, що той нічого не бачить. Після чергового запиту - чи не є об'єкт військовим літаком, російський диспетчер через певний час заявляє, що "як начальники сказали - це нереально, там немає нікого".

Грузинський диспетчер відповідає далі - "напевно, це НЛО, але об'єкт рухається із швидкістю 810 кілометрів". У відповідь знов прозвучало, що в Ростові не бачать порушення грузинського кордону.

Ця розмова, як стверджують в „Грузавіанавігації,” проходила з 18:14, а в 18 годин 31 хвилину "один з двох літаків-порушників випустив в районі міста Горі керовану ракету і узяв курс у зворотний бік".

Як заявили у МВС Грузії, "у грузинської сторони є вже немало доказів того, що повітряний простір 6 серпня був порушений з боку Росії і переговори диспетчерів це ще раз підтверджують". Грузія також офіційно зажадала від Росії надати дані із станцій радіолокацій за 6 серпня.

Раніше в четвер начальник Головного штабу ВВС генерал-лейтенант Ігор Хворов заявив, що повідомлення грузинської влади про те, що російський літак нібито скинув ракету на територію Грузії, є політичним домислом. "Говорити про те, чого не було, достатньо складно і важко. Можу сказати, що польоту у нас цього дня не було, тому всі ці заяви є політичним домислом і певними політичними діями", - сказав Хворов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: