Грузія оприлюднить секретні документи війни у Південній Осетії

Держміністр Грузії пояснив такий крок бажанням донести до населення більш повну інформацію про війну. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Влада Грузії в четвер, 6 серпня, представить звіт про серпневу війну 2008 року, куди будуть включені матеріали, що знаходилися під грифом "секретно".

Про це повідомив віце-прем'єр, держміністр Грузії з питань реінтеграції Темур Якобашвілі.

Презентація відбудеться в 18:00 (17:00 за київським часом). За словами віце-прем'єра, "багато хто з фактів, відображених у звіті уряду, суспільству були досі невідомі".

"Ми вирішили зняти гриф "секретно" з цілого ряду документів, щоб населення повністю могло отримати інформацію про події", - відзначив Якобашвілі.

"Цей звіт буде служити доказом повномасштабної агресії Російської Федерації, здійсненої проти Грузії", - підкреслив представник грузинського уряду.

Грузинський віце-прем'єр відзначив, що цей "звіт є спробою підсумувати всі факти, які відбулися до війни, в період війни і після війни. Осмислити, з яким явищем мала справу Грузія ... і запропонувати наше бачення того, що, як і чому відбулося ".

Нагадаємо, 8 серпня 2008 року Грузія почала військову операцію з відновлення конституційного порядку в Південній Осетії. У відповідь Росія почала військову операцію "з примусу сторін до миру". 13 серпня за посередництва країн ЄС сторони уклали перемир'я.

26 серпня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав укази про визнання Російською Федерацією незалежності Південної Осетії і Абхазії і закликав інші держави наслідувати прикладу Росії.

Читайте також:

Саакашвілі вважає війну з Росією самогубством

Росія заявляє, що Грузія збирає сили для нової війни

Кокойти закрив кордон з Грузією через "свинячий" грип і провокації

Росія приготувалася до військових дій у Південній Осетії

ВідеоРік після війни у Південній Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: