Грузія побачила в діях Мєдвєдєва радянський цинізм

Грузинське МЗС засудило візит російського президента до Абхазії на річницю російсько-грузинської війни і назвало його "цинічним актом у стилі радянських лідерів".

Міністерство закордонних справ Грузії висловило "суворий протест" у зв'язку з візитом до Абхазії президента РФ Дмитра Мєдвєдєва на річницю російсько-грузинської війни.

У заяві грузинського зовнішньополітичного відомства візит Мєдвєдєва до Сухумі називається "цинічним актом", здійсненим "в стилі радянських лідерів".

На думку МЗС Грузії, присутність російського президента в Абхазії є "спробою ескалації та дестабілізації ситуації в Кавказькому регіоні".

Крім того, подібними діями Москва "прагне створити ілюзію легітимності маріонеткового режиму", впевнені в Тбілісі.

Там нагадали, що спроби Росії домогтися міжнародного визнання незалежності Абхазії та Південної Осетії "завершилися крахом".

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв несподівано відвідав Сухумі в неділю, 8 серпня. Візит російського лідера збігся із другою річницею військового конфлікту з Грузією. Примітно, що Медведєв вперше відвідав Абхазію з моменту проголошення незалежності цієї республікою.

Нагадаємо, військовий конфлікт між Грузією з одного боку і Росією, Абхазією і Південною Осетією з іншого завершився проголошенням незалежності двома останніми. Новий статус Абхазії і Південної Осетії поки визнали тільки Росія, Нікарагуа, Венесуела і республіка Науру.

Читайте також:

Мєдвєдєв відвідав Абхазію в річницю конфлікту з Грузією

Росія: США відповідальні за війну в Грузії

Грузія попросила українців не їздити до Абхазії та Південної Осетії

Грузини з усього світу вибачилися перед Південною Осетією за Саакашвілі

ВідеоГрузія побачила в діях Мєдвєдєва радянський цинізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: