Грузія погрожує зірвати олімпіаду в Сочі

Залучення Абхазії до підготовки Олімпіади без згоди Грузії може зірвати самі Ігри, заявила спікер грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе.

Залучення Абхазії до підготовки Олімпіади в Сочі без згоди Грузії поставить під сумнів саме проведення Ігор. З такою заявою в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" у четвер виступила спікер грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе.

Ніно Бурджанадзе
УНІАН
Для захисту інтересів Грузії Ніно Бурджанадзе обіцяє вдатися до радикальних кроків
"Будь-які сумісні проекти Москви з Абхазією без урахування грузинських інтересів викличуть не тільки негативну реакцію з боку Грузії, але і поставлять під питання правильність рішення про місце проведення Олімпіади", - заявила Бурджанадзе.

Разом з тим спікер парламенту додала, що Грузія може використовувати переговори про вступ Росії до СОТ для перешкоджання залученню Абхазії до підготовки Олімпіади.

"Грузія не має наміру шукати додаткових приводів для перешкод вступу Росії до СОТ, але якщо російські інвестори почнуть будувати в Абхазії підприємства без урахування того, що це грузинські території, Грузія не сидітиме склавши руки, вона використовує всі механізми, передбачені міжнародним правом", - сказала вона.

Як додає "Інтерфакс", пізніше на прес-конференції в Тбілісі Бурджанадзе пригрозила, що Олімпійські ігри 2014 року в Сочі можуть розділити долю Московської Олімпіади-80.

"Якщо російське керівництво зробить кроки в цьому напрямі без згоди грузинської сторони, і діятиме в Абхазії, як на своїй території, то треба б нагадати нашим російським колегам, що Абхазія є територією Грузії, визнаною на міжнародній арені. Якщо Росія проігнорує це і порушить міжнародні норми, то в цьому випадку Сочинська Олімпіада може розділити долю Московської Олімпіади", - заявила вона журналістам.

Раніше у четвер міністр закордонних справ Абхазії Сергій Шамба заявив, що в Москві розглядається питання використовування ресурсів Абхазії при підготовці до Олімпіади в Сочі. Крім того, минулого тижня віце-прем'єр РФ Александр Жуков озвучив думку, що при підготовці Олімпіади може бути задіяний економічний потенціал Абхазії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: