Грузія поки що не знайшла літак

Працівникам МВС Грузії поки що не вдалося знайти в Кодорській ущелині літак, який був збитий 22 серпня.

Грузія поки що не знайшла літак
Кодорська ущелина. (Фото: radiosoma.com)
Працівникам МВС Грузії поки що не вдалося знайти в Кодорській ущелині літак, який, як вони стверджують, був збитий 22 серпня. Проте найближчим часом вони обіцяють зробити висновок про те, що там відбулося, повідомляє агентство "Новості-Грузія" з посиланням на МВС країни.

У лісі в ущелині минулого тижня була зафіксована пожежа. За твердженням місцевих жителів, там впав літак. "Вогнища спалаху в лісовому масиві з північного боку Кодорської ущелини були в декількох місцях. Групі, яка працює на місці, доводиться дослідити дуже велику територію. І найближчим часом ця група представить свій висновок за підсумками розслідування", - повідомляє МВС Грузії.

МВС Грузії стверджує, що грузинські сили 22 серпня збили літак, який нібито порушив повітряний простір з боку Росії. Представник управління інформації і суспільних зв'язків Міноборони РФ повідомив, що російські літаки в цьому районі польоти не виконували.

Представники невизнаної республіки Абхазія стверджують, що того дня в цьому районі літав грузинський літак, і з абхазького боку був відкритий попереджувальний вогонь.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: