Грузія просить звернути увагу на дії РФ в Абхазії

Бурджанадзе закликала світову спільноту відреагувати на дані про введення військ РФ до Абхазії.

Спікер парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе закликала міжнародне співтовариство відреагувати на повідомлення про введення російських військ на територію Абхазії. Міноборони РФ уже спростувало ці твердження.

"Протягом останніх двох-трьох днів ми одержували подібну інформацію фрагментарно. Думаю, що всі ці зусилля Росії використовує для того, щоб у повну силу продовжити провокаційні дії в Грузії," - сказала Бурджанадзе в понеділок на спеціальному брифінгу.

Ніно Бурджанадзе
УНІАН
Ніно Бурджанадзе переконана: грузинський народ не дасть Росії розчленувати свою державу
За словами спікера, грузинська сторона не робитиме жодних провокаційних кроків і почекає реакції міжнародного співтовариства.

Бурджанадзе також відзначила, що інформація про введення додаткової техніки й військової сили на територію Абхазії, зокрема до містечка Очамчира, вимагає повторної перевірки.

"Не робитимемо провокаційних кроків, але якщо хтось зробить спробу розчленувати Грузію, то хай дізнається, що весь грузинський народ, за винятком деяких зрадників, які є у Росії тут, встане на захист Грузії та не дозволить її розчленувати," - сказала Бурджанадзе.

На брифінгу в понеділок держміністр Грузії з питань врегулювання конфліктів Давид Бакрадзе заявив журналістам, що за наявною оперативною інформацією спецслужб Грузії, на територію Абхазії з боку Російської Федерації незаконно вводяться тяжке озброєння у великій кількості та жива сила.

Заступник командувача Сухопутними військами РФ генерал-лейтенант Валерій Євневич у бесіді з кореспондентом РИА Новости категорично спростував заяву Бакрадзе, повідомивши, що на території Абхазії знаходиться тільки миротворчий контингент СНД, представлений російськими військовослужбовцями.

"Жодного збільшення ні чисельності особового складу, ні кількості бойової техніки й озброєнь у зоні грузино-абхазького конфлікту не проводилося і не проводиться," - сказав генерал Євневич.

Він назвав заяви про введення російських військ до Абхазії черговою інформаційною провокацією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: