Грузія: Росія хоче помістити втручання в Південну Осетію в правові рамки

Закон про використання Збройних сил РФ за кордоном у Грузії вважають засобом замилювання очей Європі.

МЗС Грузії розцінює законопроект про використання Збройних сил РФ за кордоном, внесений Дмитром Мєдєдєвим в Держдуму, як спробу "помістити в правові рамки" втручання в Південній Осетії в серпні 2008 року.

Таку заяву 10 серпня зробив грузинський дипломат Зараб Качкачишвілі.

"Російське керівництво намагається знайти який-небудь засіб, аби змусити міжнародне співтовариство повірити в свої тези", - повідомив Качкашвілі. На думку представника грузинського МЗС, ініціатива Мєдвєдєва підтверджує, що Росія "в основному живе минулим".

Дмитро Мєдвєдєв розповів про внесений до Держдуми законопроект на зустрічі з лідерами представлених в парламенті політичних партійє. Президент пояснив, що ця ініціатива пов'язана з торішнім конфліктом, і заявив, що хоча російська сторона не хоче повторення цієї ситуації, дії російської армії за кордоном мають бути чітко регламентовані.

Законопроект передбачає внесення поправок до федерального закону "Про оборону". Ці поправки дозволять оперативно використовувати Зройні сили РФ за межами країни для віддзеркалення нападів на російські війська, дислоковані за кордоном, віддзеркалення або запобігання агресії проти іншої держави, захисту громадян РФ, боротьби з піратством і забезпечення безпеки судноплавства.

Читайте також:

Грузинський солдат розповів про жахи осетинського полону

Російський літак обстріляв грузинський траулер з росіянами на борту

У Грузії започатковують свята, приурочені війнам з Росією

Путін: Керівництво Грузії саме винне в розвалі своєї країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: