Грузія почала готуватися до оборонної війни

Грузинська піхота за порадою американців почала відпрацьовувати навики оборонних дій.

В Грузії на декількох полігонах почалися військові навчання, в ході яких відпрацьовуються навики проведення оборонних операцій.

Піхотні бригади розпочали тренування на полігонах Гоніо і Ахалсопелі в Батумі. За процесом спостерігає начальник Об'єднаного штабу Збройних сил Грузії Деві Чанкотадзе.

За його оцінками, навчання проходить успішно. "Основну увагу приділяємо оборонним операціям. Мета навчань - переконатися в підготовці армії з урахуванням подій серпня минулого року", - наголосив Чанкотадзе.

Зокрема, грузинські солдати здійснюють операції з протидії висадці десанту. Підсилити "оборонку", повідомив військовослужбовець, грузинська армія вирішила за рекомендацією американської сторони.

До серпневого конфлікту грузинські військовослужбовці під керівництвом фахівців із США проводили навчання з метою відпрацювання миротворчих операцій.

На недостатній рівень підготовки грузинської армії, так само як і її керівництва, після війни в Південній Осетії звертали увагу багато військових експертів - як в самій Грузії, так і за кордоном.

Читайте також:

Головком НАТО: Москва не буде церемонитися зі своїми сусідами

Грузинських опозиціонерів посадили "за тероризм"

США переводять базу винищувачів до кордонів Росії

Південна Осетія буде судити Саакашвілі за геноцид

Грузинська розвідка: Росія намагається змінити владу в Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: