Грузія розцінюватиме роботу берегової охорони РФ в акваторії Абхазії як піратство

Тбілісі каже, що Росії мало незаконної діяльності на території Абхазії, тепер вона вирішила зайнятися офіційним піратством.

Тбілісі розцінюватиме як піратство дії російської берегової охорони по забезпеченню безпеки суден, що заходять в територіальні води Абхазії, від затримання з боку Грузії.

Про це заявив у п'ятницю грузинський віце-прем'єр, держміністр з питань реінтеграції Темур Якобашвілі.

Грузія вважає Абхазію частиною своєї території і розглядає доставку вантажів до Абхазії морським шляхом без дозволу Тбілісі як порушення законодавства країни. Берегова охорона Грузії з початку 2009 року затримала чотири судна за порушення правил входу у води "окупованих територій".

Нагадаємо, раніше у п'ятницю керівник департаменту прикордонної охорони, замкерівника Прикордонної служби ФСБ Росії Євгенії Інчин заявив, що берегова охорона ФСБ РФ спільно з абхазькими прикордонниками забезпечить безпеку суден, що заходять в територіальні води Абхазії.

За його словами, сумісні дії по забезпеченню безпеки в територіальних водах Абхазії передбачені угодою РФ з Абхазією про охорону межі.

Росія разом з незаконною діяльністю на території Абхазії тепер ще хоче стати піратом. Це може бути розцінено тільки як піратство", - заявив Якобашвілі.

Читайте також:

"Територіальні води" Абхазії охоронятиме ФСБ

Абхазія звинуватила Грузію в підготовці до війни

Росія підрахувала "жертв геноциду" у Південній Осетії

Грузія висунула умови мирного договору з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: