Грузія спростувала звинувачення на адресу Росії у захопленні її  земель

Міністерство внутрішніх справ Грузії заявило, що Росія не захоплювала нові грузинські землі, але незаконну демаркацію кордону таки проводить.

МВС Грузії відмовилося від обвинувачення на адресу Росії, висунутого напередодні у зв'язку з нібито захопленням нових територій.

Грузинська сторона наполягала раніше на тому, що російські військові незаконно проводять демаркацію кордону Південної Осетії та Грузії в регіоні Шида Картлі і при цьому переносять "окупаційну лінію" вглиб грузинської території.

У новій заяві МВС країни про захоплення територій більше не йдеться. Однак у ній як і раніше говориться про незаконну демаркацію.

У Тбілісі називають ці дії провокаційними і стверджують, що вони "ще більше обмежують можливість вільного пересування громадян Грузії в регіоні".

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ Грузії звинуватило Росію в захопленні 25 гектарів землі у Цхинвальському регіоні.

Офіційний представник МВС Грузії Шота Утіашвілі пояснив, у першій заяві МВС йшлося про нейтральні території, а три будинки, що знаходяться на них, були занедбаними. За його словами, "російські окупанти" здійснюють демаркаційні роботи в регіоні за радянським картами 1982 року.

Представники Росії спростували цю інформацію, підкресливши, що не проводилося навіть ніякої демаркації прикордонної лінії, не кажучи вже про розширення території республіки за рахунок Грузії.

Читайте також:

МВС Грузії: російські війська пересунули лінію кордону

Грузія готується звинуватити Росію в геноциді черкесів

Саакашвілі готовий передати свій пост абхазу чи осетину

Приїхавши в ООН, Саакашвілі пішов на ТБ розкривати "безжальне ярмо" Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: