Грузія та Південна Осетія обмінялись військовополоненими

Грузія та Південна Осетія обмінялись ув'язненими, що були заарештовані після військового конфлікту 2008 року.

Грузія і Південна Осетія оголосили про обмін затриманими. У результаті обміну з кожної сторони було звільнено семеро затриманих.

За словами керівника інформаційно-аналітичного департаменту МВС Грузії Шоти Утіашвілі, мова йшла про затриманих грузинською стороною після серпневої війни 2008 року. У Цхинвалі, за даними Тбілісі, в ув'язненні до сих пір залишаються ще двоє громадян Грузії.

Утіашвілі сказав, що точна дата наступного обміну поки не відома, але сторони домовилися про те, щоб він відбувся в найближчому майбутньому. "На жаль, точної дати поки немає, але сподіваюся, що обмін скоро відбудеться", - сказав Утіашвілі.

Між тим, представник президента невизнаної республіки з постконфліктного врегулювання Мераб Чіго сказав, що в Грузії все ще перебувають 28 громадян Південної Осетії, з яких 24 були затримані Тбілісі до конфлікту 2008 року, а четверо - у повоєнний період.

В даний час, за словами Чіго, ведеться робота щодо звільнення трьох громадян Південної Осетії і одного громадянина Росії, який був затриманий в Грузії за перехід державного кордону.

Читайте також:

Грузія і Японія об'єдналися проти "російських окупантів"

Європарламент визнав Абхазію і Південну Осетію окупованими територіями

Грузія зняла серіал про "радянських і російських окупантів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: