Грузія закликала громадян не їздити до Росії, де "вбивають на вулицях"

Спеціальна заява була зроблена МЗС Грузії у зв'язку із вбивством у Москві 48-річного громадянина Грузії Гели Бліадзе.

Міністерство закордонних справ Грузії закликає громадян країни утриматися від поїздки до Росії, оскільки знаходження в цій країні для них небезпечно. Спеціальна заява зроблена у зв'язку із вбивством у Москві громадянина Грузії Гели Бліадзе.

Днями 48-річний громадянин Бліадзе став жертвою ксенофобів. Відомо, що ввечері він вийшов з будинку за сигаретами і не повернувся. На другий день вранці співробітники правоохоронних органів знайшли його вбитим.

Ймовірний вбивця вже затриманий. Причиною вбивства стала етнічна приналежність Бліадзе. Це підтвердили близьким загиблого у відділенні поліції і прокуратурі Москви.

"Вбивство сталося в тій країні, де на вулицях і в тюрмах вбивають правозахисників, журналістів та адвокатів. Цей злочин скоєно на території тієї країни, яка проводить політику державного тероризму - планує, фінансує і здійснює терористичні акти на території суверенної держави. Ще одним підтвердженням цієї політики є знешкодження грузинськими правоохоронними органами двох терористичних груп", - йдеться в заяві.

МЗС Грузії вимагає від російської сторони повноцінного розслідування вбивства і покарання винних по всій строгості закону, а також радить громадянам Грузії утриматися від поїздки до Російської Федерації, оскільки їх перебування в цій країні небезпечно.

Читайте також:

Грузія погодилась на вступ Росії до СОТ

Грузія звинуватила Росію у черговій спробі організувати теракт

Грузія звинуватила Путіна у порушенні свого державного кордону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: